Po udarze wszystko było nowe
Jadwiga prowadziła aktywne życie, do czasu udaru. Niedowład, trudności w mowie, utrata samodzielności. Rodzina nagle musiała ogarnąć rehabilitację, orzeczenie, sprzęt i dostosowanie mieszkania.
Reha-managerka wsparła rodzinę w:
- procesie diagnostycznym;
- kontakcie ze specjalistami i instytucjami;
- uzyskaniu orzeczenia o niepełnosprawności;
- zaplanowaniu rehabilitacji blisko domu;
- pozyskaniu dofinansowania na likwidację barier architektonicznych.